Preskočiť na obsah
Irena Červenková

Obchod

Irena Červenková

Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Obec
Černík
Od roku
2007
IČO
43 496 440

Irena Červenková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
941 05 Černík
Na trhu od
7. februára 2007
IČO
43 496 440
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 46.19)
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Irena Červenková

Irena Červenková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Černík. Podniká od 7. februára 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností, predaj na priamu konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov a maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Irena Červenková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 496 440
Dátum vzniku
7. februára 2007
Miesto podnikania
941 05 Černík
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Zámky, vložka č. 440-25970
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 46.19)
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Irena Červenková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností

  • Predaj na priamu konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov, koktailov, piva, vína, destilátov, kávy a čaju

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť

  • Upratovacie práce

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Irena Červenková?

Miesto podnikania je v obci 941 05 Černík.

Čím sa Irena Červenková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; predaj na priamu konzumáciu alkoholických a nealkoholických nápojov; maloobchod; prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť.

Aké je IČO – Irena Červenková?

IČO je 43 496 440.

Odkedy podniká Irena Červenková?

Podnikanie začalo 7. februára 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Irena Červenková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese irena-cervenkova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.